Objednejte se nyní.

Jak se objednat?

Na první návštěvu, stejně jako na preventivní prohlídky a hygienu, je možné se objednat online. Stačí otevřít tento formulář a vybrat si službu, lékaře a čas, který Vám nejvíce vyhovuje. 

Pokud Vám tato možnost nevyhovuje, je možné spojit se s námi telefonicky. Naše recepční (Míša, nebo Verča) s Vámi vše zařídí.

Naše ordinace jsou umístěny v Praze-Holešovicích na dobře dostupném místě jak pomocí MHD, tak autem. Najdete nás v prostorech Business centra Rosmarin, kde máme vlastní vchod z ulice Dělnická (konkrétně Dělnická 8) - zazvoňte na zvonek a rádi Vás uvítáme u nás.

Cesta autem

Parkování je ve všech ulicích zpoplatněno - 1h za 50Kč. Zaparkovat je možné jak v ulici Dělnická, tak v okolních ulicích.
Pro placení parkovného doporučujeme mít staženou v mobilu aplikaci MPLA, která platí pro celou Prahu. Pokud se u nás třeba zdržíte, pohodlně přímo z křesla můžete parkování prodloužit. 
http://www.mpla.io

Cesta MHD

Metro C na stanici metra Nádraží Holešovice, nebo Vltavská. Poté je možné dojít k nám pěšky cca 10 min, nebo si cestu zkrátit přesednutím na tramvajovou linku 1, 6 nebo 12 z Nádraží Holešovice, popř. tramvajovou linku 1, 12 a 14 z metra Vltavská. Vystoupíte na zastávce Dělnická (nebo Tusarova) a dojdete cca 5 min pěšky.

Pokud byste měli na začátek dotazy, rádi Vám je zodpovíme na tel. čísle +420 725 778 154, nebo mailu recepce@dcrosmarin.cz.


Jak vypadá vstupní prohlídka na naší klinice?

Po příchodu Vás čeká vyplnění krátkého vstupního dotazníku. Abychom omezili spotřebu papíru, vyplnění proběhne elektronicky na našem iPadu (stejně jako vyplňování všech ostatních dokumentů u nás). Vyplnění dotazníku je nutná podmínka pro jakékoliv ošetření.

Snažíme se držet krok s dobou, proto budete mít veškerou svou dokumentaci, včetně rentgenů a fotek, přístupnou online pomocí aplikace iklient, do které budete mít přístup pouze Vy. (pokud budete mít o tuto službu zájem, kontaktujte prosím recepci)
https://www.iklient.cz

Po vyplnění dotazníku se Vás ujme jedna ze sestřiček a zhotoví Vám OPG rentgenový snímek. Ten samý přístroj mimo jiné zvládne také zhotovit CBCT (3D rentgen) snímek v případech, kdy jej lékař potřebuje.  Jedná se o jeden z nejmodernějších rentgenových přístrojů momentálně dostupných na trhu a dávka záření, se kterou pracuje, je nejmenší možná. Pokud máte své aktuální rentgenové snímky k dispozici v elektronické podobě (v mailu, na flashce), určitě je vezměte s sebou.

Další cesta už vede přímo do našich ordinací, kde proběhne samotné vyšetření zubním lékařem. Standardním doplňkem vyšetření jsou tzv. bitewing snímky, což jsou malé rentgeny zobrazující mezizubní prostory. V případě, že máte na některých zubech ošetřené kanálky nebo je podezření na zánět, zhotovíme těchto snímků více.

Některé potíže jsou pro lidské oko příliš malé, proto máme k dispozici dentální mikroskopy, které nám pomohou objevit i ten nejmenší problém a jsou pro nás naprostým standardem pro veškerou péči. Umožňují nám také dokumentovat (fotografovat, nebo natáčet) každý výkon, který s ním děláme.

Výsledek celého vyšetření s Vámi lékař podrobně probere a zodpoví veškeré Vaše dotazy. Výstupem z této návštěvy bude sestavení léčebného a cenového plánu. Tento plán zašleme (do cca 14 dnů) na mailovou adresu a najdete ho také v iklientovi.

Pro další dotazy Vám budeme plně k dispozici a s lékaři můžete kdykoliv komunikovat po mailu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu

Tým dentálního centra Rosmarin