Objednejte se nyní.

Jak se objednat

Na první návštěvu, stejně jako na preventivní prohlídky a hygienu, je možné se objednat online. Stačí otevřít tento formulář a vybrat si službu, lékaře a čas, který Vám nejvíce vyhovuje. 

Pokud Vám tato možnost nevyhovuje, je možné se spojit s naší recepcí telefonicky. Naše recepční Míša s Vámi již celý proces objednání se projde osobně. 

Pokud máte domluvenou návštěvu, je potřeba ještě vědět, jak se k nám dostanete. Naše ordinace jsou umístěny na dobře dostupném místě jak pomocí MHD, tak autem.  Ordinace se nachází v prostorách Business centra Rosmarin s vchodem z ulice Dělnická.

Cesta autem

Parkování je ve všech ulicích zpoplatněno - 1h za 40 kč. Zaparkovat je možné jak v ulici Dělnická, tak v okolních ulicích kolem celého Rosmarinu.

Cesta MHD

Linkou C na stanici metra Nádraží Holešovice nebo Vltavská. Poté je možné dojít k nám pěšky cca 10 min, nebo si cestu zkrátit přesednutím na tramvajovou linku 1, 6 nebo 12 z Nádraží Holešovice, popř. tramvajovou linku 1, 12 a 14 z metra Vltavská. Vystoupíte na zastávce Dělnická a dojdete cca 5 min pěšky.

Pokud byste měli na začátek dotazy, rádi Vám je zodpovíme na tel. čísle +420 725 778 154, nebo mailu recepce@dcrosmarin.cz.

Jak vypadá vstupní prohlídka na naší klinice?

Po příchodu Vás čeká vyplnění krátkého dotazníku. Abychom omezili spotřebu papíru, vyplnění proběhne elektronicky na našem iPadu (stejně jako vyplňování všech ostatních dokumentů u nás). Vyplnění dotazníku je nutná podmínka pro jakékoliv ošetření.

 Snažíme se držet krok s dobou, proto budete mít veškerou svou dokumentaci, včetně rentgenů a fotek, přístupnou online pomocí aplikace iKlient, do které budete mít přístup pouze Vy.

Po vyplnění dotazníku se Vás ujme jedna ze sestřiček našich lékařů a vezme vás na zhotovení panoramatického OPG snímku. Tento přístroj mimo jiné zvládne také zhotovit 3D CT snímek v případech, kdy jej lékař potřebuje.  Jedná se o jeden z nejmodernějších rentgenových přístrojů momentálně dostupných na trhu a dávka záření, se kterou pracuje, je nejmenší možná. Pokud máte své aktuální rentgenové snímky k dispozici v elektronické podobě (v mailu, na flashce), určitě je vezměte s sebou.

Další cesta už vede přímo do našich ordinací, kde proběhne samotné vyšetření. Standardním obsahem vyšetření jsou tzv. bitewing snímky, což jsou malé rentgeny zobrazující mezizubní prostory. Nejčastěji zhotovíme tyto snímky 2, pravý a levý. V případě, že máte na některých zubech ošetřené kanálky nebo je podezření na zánět, zhotovíme těchto snímků více.

Některé potíže jsou pro lidské oko příliš malé, proto máme k dispozici dentální mikroskopy, které nám pomohou objevit i ten nejmenší problém.

Výsledek celého vyšetření s Vámi lékař podrobně probere a zbyde dostatek prostoru pro Vaše dotazy. Výstupem z této návštěvy bude sestavení léčebného a cenového plánu. Prohlédnout si je můžete v klidu prostřednictvím iKlienta, navíc Vám budou zaslány také na mailovou adresu.  

Pro další dotazy Vám budeme plně k dispozici a s lékaři můžete kdykoliv komunikovat po mailu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu

Tým dentálního centra Rosmarin