Nabízíme možnost spolupráce doporučujícím zubním lékařům - rádi se postaráme o Vaše pacienty v oblasti mikroskopické endodoncie, reendodoncie, implantace a dentální hygieny. 

Endodoncie a reendodoncie

Od zalomených nástrojů, obliterovaných neprůchozích kanálků až po periapikální chirurgii - retrográdní endodontické ošetření s resekcí kořenového hrotu. 

Referované pacienty si pozveme na konzultaci, kde s nimi probereme možnosti řešení jejich problému a časovou i finanční náročnost celého ošetření. Váš pacient si potom může návrh promyslet a pokud se rozhodne zákrok podstoupit, domluvíme se na termínech.

Implantologie

Rádi zhotovíme CBCT snímek, který poté nahrajeme na USB disk. Snímky pořizujeme pomocí CBCT Vatech Pax-i Smart. Zhotovení CBCT s nahráním na USB disk vychází na 2 500Kč, zhotovení OPG je 1 100 Kč. 

V případě zájmu můžeme naplánovat a provést samotnou implantaci, i s následnou protetikou po zhojení implantátu - po zhotovení CBCT probereme s pacientem situaci a navrhneme řešení včetně finanční rozvahy. Implantujeme systém Dentis.

Dentální hygiena

Samozřejmostí je možnost odesílat k nám Vaše pacienty na dentální hygienu, kde se jich ujme naše šikovná hygienistka Míša. 

Pokud byste měli o spolupráci s námi zájem, můžete nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím emailu recepce@dcrosmarin.cz

Do mailové komunikace můžete rovnou připojit rentgenové snímky, popřípadě fotografie, pokud jsou k dispozici. Tím můžeme v některých případech podstatně urychlit plánování ošetření.