Nabízíme možnost externí spolupráce doporučujícím zubním lékařům - rádi se postaráme o Vaše pacienty v oblasti mikroskopické endodoncie, reendodoncie, implantace a dentální hygieny. 

Endodoncie a reendodoncie

Od zalomených nástrojů, obliterovaných neprůchozích kanálků až po periapikální chirurgii- retrográdní endodontické ošetření s resekcí kořenového hrotu. 

Referované pacienty si pozveme na konzultaci, kde s nimi probereme možnosti řešení jejich problému a časovou i finanční náročnost celého ošetření. Váš pacient si potom může návrh promyslet a pokud se rozhodne zákrok podstoupit, domluvíme se na termínech.

Implantologie

Dále nabízíme spolupráci také v oblasti implantologie. Rádi pro Vaše pacienty zhotovíme 3D CT snímek, který jim poté nahrajeme na CD nebo usb disk. Snímky pořizujeme pomocí CBCT Vatech Pax-i Smart. Zhotovení 3D CT s nahráním na vlastní usb disk, nebo naše CD vychází na 1 750 Kč., zhotovení OPG na 1 000 Kč. Další plánování ošetření pak již bude zcela ve Vaší režii.

V případě zájmu můžeme naplánovat a provést i samotnou implantaci s následným zatížením protetikou- po zhotovení 3D CT probereme s pacientem situaci a navrhneme řešení včetně finanční rozvahy.

Dentální hygiena

Samozřejmostí je možnost odesílat k nám Vaše pacienty na Dentální hygienu, kde se jich ujme naše šikovná hygienistka. 

Pokud byste měli o spolupráci s námi zájem, můžete nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím emailu jan.kubecek@dcrosmarin.cz a jakub.vasa@dcrosmarin.cz. Do mailové komunikace můžete rovnou připojit rentgenové snímky, popřípadě fotografie, pokud jsou k dispozici. Tím můžeme v některých případech podstatně urychlit plánování ošetření.